Praktyki w Biurze Rachunkowym

Easy Accounting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe Easy Accounting przyjmie na 1-3 miesięczną praktykę studenta studiów wyższych ekonomicznych.

Pierwsza (2-3 tygodniowa) część praktyk będzie bezpłatna. Podczas jej trwania kandydat będzie odbywał jedynie szkolenia teoretyczno-praktyczne związane z specyfiką pracy w biurze rachunkowym.
Na kolejną (płatną) część praktyk, podpisywania będzie z kandydatem umowa. Firma przewiduje także możliwość przedłużenia współpracy z wybranymi kandydatami po zakończeniu praktyk.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk w naszej firmie prosimy o przesłanie CV drogą mailową.

W CV należy, umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe o profilu finansowym, preferowany kierunek rachunkowość, księgowość

- Znajomość podstaw księgowości, rachunkowości

- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

- Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- Rzetelność, dokładność, sumienność

Prezentacja firmy

Easy Accounting jest firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze ks... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1-3 mesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa