Praktyki technologiczne: robotyka, grafika, druk 3D

KreaTech

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawego miejsca do odbycia praktyk?

Chcesz nauczyć się nowych rzeczy w innowacyjnej firmie związanej z nowoczesnymi technologiami?

Interesujesz się robotyką, drukiem 3D, grafiką komputerową?

Napisz do nas i zdobądź doświadczenie w nowatorskiej firmie organizującej technologiczne eventy oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych praktyk studenckich dla studentów kierunków technologicznych, szczególnie automatyki i robotyki, informatyki i pokrewnych.

Zakres praktyk:

Robotyka (w tym robotyka humanoidalna z najwyższej klasy robotem NAO)

Programowanie

Grafika komputerowa

Projektowanie i druk 3D

Elektronika

W trakcie praktyk będziesz mieć dostęp do nowoczesnego sprzętu technologicznego, a także do zestawów edukacyjnych z robotyki i elektroniki.

Zapewniamy:

• pełne szkolenie

• możliwość pracy na najwyższej klasy sprzęcie technologicznym

• kreatywne wyzwania i praktyczne zadania do realizacji

• dla najlepszych praktykantów propozycję dalszej współpracy

Zainteresowała Cię nasza oferta? Koniecznie wyślij nam swoje CV. Nie zapomnij napisać paru zdań o sobie!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane ogłoszenia.

Wymagania

Wymagania:

• Student studiów technicznych/ informatycznych/ pedagogicznych

• zmysł techniczny

• Kreatywność, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność

• Dyspozycyjność min. 10 godz. tygodniowo

Mile widziane:

• Znajomość języków programowania

• Znajomość programów graficznych 2D, 3D

• Zainteresowanie nowinkami technologicznymi

Prezentacja firmy

Naszą pasją są nowoczesne technologie związane z grafiką i roboty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż