Praktyki/Staż w dziale promocji akcji Karmimy Psiaki

Fundacja Sarigato

Warszawa, Al. Wilanowska 313A, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Cześć!

Jesteś studentem, który marzy o ciekawej, rozwijającej i ważnej działalności? Chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie przy promocji innowacyjnych inicjatyw wśród kreatywnego zespołu? Przeczytaj ogłoszenie, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Ponad pięć lat temu uruchomiliśmy akcję Karmimy Psiaki. Dziś jest to największa tego typu akcja w Polsce. Stawiamy na efekty i kreatywne podejście do pomagania(!), dzięki czemu osiągamy wiele sukcesów! Zobacz infografikę z podsumowaniem tego, co już zrobiliśmy, na stronie Karmimy Psiaki w zakładce "O akcji" - "Efekty".

OFERUJEMY:
Wolontariat/Praktyki lub Staż - forma uzależniona jest od Ciebie, Twojej dostępności i Twojego doświadczenia. Jeśli pomyślnie przejdziesz rozmowę rekrutacyjną, na pewno się dogadamy.

W NASZYM ZESPOLE:
- zdobędziesz WIEDZĘ z zakresu prowadzenia akcji społecznych, e-marketingu i PR
- zgromadzisz bardzo cenne DOŚWIADCZENIE działając przy nowej, ale bardzo perspektywicznej akcji
- poznasz samych pozytywnych, pełnych pasji i zaangażowania LUDZI
- będziesz miał IDEALNE WARUNKI do realizacji SWOICH POMYSŁÓW (przyjazne biuro, pyszna kawa, owoce i atrakcyjne spotkania integracyjne z członkami całej Grupy Sarigato).

PAMIĘTAJ, DLA NAS NAJBARDZIEJ LICZYSZ SIĘ TY I TWÓJ ROZWÓJ.

TWOJE ZADANIA w DZIALE PROMOCJI, do którego aplikujesz:
- koordynowanie działań promocyjnych pod naszym okiem,
- pomoc w pisaniu tekstów promocyjnych (doświadczenie mile widziane),
- nawiązywanie oraz utrzymywanie przyjaznych relacji z influencerami, mediami i fanami,
- organizowanie kreatywnych eventów i zbiórek z całym zespołem Fundacji.

oraz szeroko pojęte działania związane z inicjowaniem akcji społecznych - damy Ci możliwość realizacji własnych pomysłów, więc to od Ciebie będzie zależało w co się zaangażujesz.
.. ale spokojnie, jeśli nie masz dużego doświadczenia, nauczymy Cię jak to robić.
Będąc członkiem naszego zespołu zdobędziesz masę cennej wiedzy i doświadczenia. Nie liczy się wykształcenie - liczysz się Ty, Twoja kreatywność i zaangażowanie.

Wymagania

Potrzebujemy Cię, jeśli:
- lubisz pisać teksty
- lubisz prowadzić kanały social media, robić zdjęcia, nagrywać filmy
- jesteś kreatywny (myślisz poza schematami)
- jesteś zaangażowany, w to co robisz
- chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie w zakresie promocji, prowadzenia akcji społecznych, fundraisingu i CSR.

W przypadku praktyk lub stażu wymagamy minimum 20 godzin tygodniowo przeznaczonych na pracę w biurze Fundacji w Warszawie, Al. Wilanowska 313A.

Liczymy na przekonujące CV, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
Minimum 3 mc.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż