POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Praktyki płatne przy budowie Autostrady A2

Miejsce pracy: Halinów, Mińsk Mazowiecki, biuro budowy w Halinowie

ZADANIA:

  • wsparcie kadry inżynierskiej w bieżących zadaniach administracyjnych oraz technicznych;
  • wykonywanie poleceń przełożonego w zakresie dokumentacji projektowej;
  • zadania związane z postępem prac na projekcie;
  • pomoc w innych zadaniach administracyjnych.

OCZEKIWANIA:

  • status studenta ostatnich lat studiów na kierunku budownictwo;
  • znajomość zagadnień budowlanych, mile widziana wiedza i zainteresowanie obszarem drogowym;
  • otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność w okresie wakacji.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną na okres 2-3 miesięcy
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.