Bank Gospodarstwa Krajowego
Bank Gospodarstwa Krajowego to państwowy bank rozwoju – jedyna taka instytucja w Polsce. Bank aktywnie wspiera rozwój społeczno-gospodarczy kraju. Realizując strategiczne projekty rozwojowe, finansuje m.in. największe inwestycje infrastrukturalne, zwiększa dostęp Polaków do mieszkań oraz pobudza przedsiębiorczość polskich firm w kraju i za granicą. Dbając o zrównoważony rozwój kraju, bank jest obecny w każdym regionie Polski.

W 2018 r. rozpoczął ekspansję, otwierając przedstawicielstwa zagraniczne, które dziś działają już w Brukseli, Frankfurcie, Londynie i Amsterdamie. BGK ma unikalne doświadczenie w finansowaniu, inwestowaniu, udzielaniu poręczeń i gwarancji oraz dystrybucji funduszy unijnych. Podstawą działalności BGK jest odpowiedzialny, etyczny i zrównoważony biznes, dlatego bank podejmuje szereg inicjatyw promujących przedsiębiorczość, innowacje, ekologię i uczciwe traktowanie pracowników, partnerów i klientów.

Praktyki Letnia Akademia BGK

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska

Nasza organizacja wpływa na rozwój społeczno-gospodarczy kraju. W polskim banku rozwoju aktywnie wspieramy przedsiębiorczość i efektywne wykorzystywanie programów rozwojowych. Inicjujemy współpracę między biznesem, sektorem publicznym i instytucjami finansowymi.

Rozpocznij swoją karierę w banku z misją i pracuj u boku najlepszych ekspertów w obszarach: rachunkowości, finansów, audytu, prawa, zarządzania projektami, strategii, HR, marketingu oraz IT.

  • Jesteś studentem bądź absolwentem
  • Jesteś dostępny minimum 30 godzin tygodniowo
  • Znasz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, PowerPoint)
  • Wyróżniasz się samodzielnością, dobrą organizacją pracy oraz entuzjazmem
  • Lubisz grać do jednej bramki ze swoim zespołem
  • Masz w sobie otwartość i gotowość do nauki nowych rzeczy
  • Chcesz zdobyć wiedzę praktyczną o bankowości oraz pogłębić wiedzę o polskiej kulturze i tradycji

Dołącz na praktyki i zdobądź:

  • Wynagrodzenie oraz zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Onboarding i pakiety startowe
  • Certyfikowane szkolenia ogólnorozwojowe i specjalistyczne
  • Certyfikat i referencje po zakończeniu praktyk
  • Dostęp do nauki języków obcych w platformie e-learningowej
  • Możliwość przedłużenia praktyk
  • Okazję do zintegrowania się i nawiązania kontaktów biznesowych na przyszłość
  • Możliwość spotkania z polską kulturą w nowoczesnym wydaniu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.