Praktykantka/ Praktykant w dziale HR

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice, Kraków

Oferta:

  • Szansa zdobycia praktycznej wiedzy w branży HR-owej w ramach bezpłatnych praktyk z możliwością odbycia płatnego stażu
  • Praca w energicznym zespole, w międzynarodowej korporacji o pozycji lidera na rynku usług HR
  • Opieka konsultantów w realizacji codziennych zadań
  • Wsparcie w realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych
  • Szansa poznania funkcjonowania Agencji Zatrudnienia ’od kuchni’ pod okiem doświadczonych rekruterów

Wymagania:

  • Zainteresowanie szeroko pojętą tematyką HR - mile widziane
  • Znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
  • Doskonała organizacja własnej pracy
  • Konsekwencja i determinacja w realizowaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do wykonywania prac w zakresie administracji
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Zadania:

  • Obsługa recepcji zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Aktywne wsparcie w bieżących pracach administracyjno-biurowych
  • Analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych kandydatów
  • Tworzenie bazy danych w oparciu o istniejące narzędzia
  • Prowadzenie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials