Praktykantka/ Praktykant w dziale HR z jęz. ukraińskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

  • Możliwość płatnego stażu w biurze Manpower
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość dłuższej współpracy
  • Pracę w energicznym zespole, w międzynarodowej korporacji o pozycji lidera na rynku usług HR
  • Opiekę konsultantów w realizacji codziennych zadań
  • Szansę poznania funkcjonowania Agencji Zatrudnienia ’od kuchni’ pod okiem doświadczonych rekruterów

Wymagania:

  • Wykształcenie: w trakcie studiów zaocznych bądź absolwenci (preferowane kierunki: administracja, HR, zarządzanie, psychologia)
  • Doskonała znajomość obsługi MS Office (zwłaszcza MS Word oraz MS Excel)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność, umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji, elastyczność
  • Zainteresowanie szeroko pojętą tematyką HR
  • Doskonała organizacja własnej pracy
  • Konsekwencja i determinacja w realizowaniu powierzonych zadań
  • Dyspozycyjność na poziomie 40 h

Zadania:

  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zgodnych z bieżącymi potrzebami firmy
  • Wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych kandydatów zgodnie z profilem stanowiska
  • Tworzenie bazy danych w oparciu o istniejące narzędzia
  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search oraz metodami tradycyjnymi
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Uczestniczenie w targach pracy, kreowanie wizerunku firmy jako pracodawcy
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami oraz z pracownikami tymczasowymi

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy