Praktykant w Dziale Rekrutacji

Green Minds Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków jako Praktykanta będzie należało wsparcie rekruterów w następujących obszarach:

  • wprowadzanie aplikacji do bazy danych;
  • wstępna selekcja kandydatów;
  • przeprowadzanie wstępnych rozmów z kandydatami;,
  • sporządzanie notatek, umawianie spotkań,
  • wyszukiwanie odpowiednich kandydatów

Profil kandydata:

  • Student/-ka ostatnich lat studiów wyższych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Rzetelne podejście do powierzonych zadań,
  • Mile widziane: doświadczenie w rekrutacji, HR, sprzedaży lub marketingu.

Oferujemy:

  • płatne praktyki: możliwość pracy na pół etatu
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Prezentacja firmy

Green Minds jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsultant... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Administracja biurowa