Praktykant w Dziale Personalnym

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zostań częścią naszego zespołu i zyskaj cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie!

Poszukujemy najlepszych kandydatów na praktyki w dziale personalnym.

Miejsce odbywania praktyk: Bielany Wrocławskie

Zadania, jakie możemy zaproponować:

-Wsparcie w procesach rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne
-Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych praktykantów
-Prowadzenie dedykowanych projektów HR przy wsparciu doświadczonych specjalistów
-Pomoc w zakresie administracji kadrowej i archiwizacji dokumentów

Co możemy zaoferować:

- Płatną praktykę w oparciu o 3 miesięczną umowę o praktykę
- Elastyczne godziny praktyk
- Merytoryczne wsparcie doświadczonych specjalistów
- Pracę w nowoczesnym i przestronnym biurze

Wymagania:

- Zainteresowania zagadnieniami z dziedziny HR
- Dyspozycyjności min. 24 godziny w tygodniu
- Chęci odbycia 3-miesięcznej praktyki w międzynarodowej firmie
- Otwartości i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.