Praktykant w dziale księgowości

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Zadania, jakie możemy zaproponować:

 Sprawdzanie poczty i dokumentów księgowych,

 Księgowanie wyciągów bankowych, rozliczeń z pracownikami i faktur zakupowych,

 Segregacja i archiwizowanie dokumentów księgowych,

 Pomoc w uwzględnianiu rejestrów VAT,

 Przygotowywanie dokumentów do płatności,

 Pomoc w bieżących sprawach działu.

Oferujemy:

 Elastyczne godziny pracy,

 Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń,

 Niezbędne narzędzia pracy,

 Prace w przyjaznym zespole i miłej atmosferze,

 Dla najlepszych osób możliwość kontynuowania współpracy,

Wymagania:

 Skrupulatność, dokładność,

 Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu,

 Dobra znajomość programu MS Excel,

 Chęć zdobywania nowej wiedzy,

 Status studenta mile widziany (preferowane kierunki: Finanse i rachunkowość, Ekonomia).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.