Praktykant w Dziale Kadr

Electrolux Poland Sp. z o.o.

Siewierz, śląskie

Miejsce pracy: Siewierz
Dla nas codzienność każdego dnia to więcej niż wprowadzenie na rynek najnowszego produktu lub technologii. Chodzi o poprawę codziennego życia milionów. Pozostając pokornym i otwartym na nowe pomysły – chcemy przesuwać możliwości w gotowaniu, porządkowaniu i dobrym samopoczuciu w domu. Ale aby to robić, potrzebujemy więcej osób, które chcą wprowadzać innowacje i mają pomysły, jak zmienić życie w domu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• obsługa kadrowa pracowników fabryki
• prowadzenie akt pracowniczych zgodnie
z obowiązującymi przepisami
• rozliczanie czasu pracy i przyjmowanie wniosków (m.in. urlop, przepustka, zwolnienie lekarskie)
• archiwizacja dokumentów
• przygotowywanie raportów zgodnie
z zapotrzebowaniem
• wsparcie kadrowe w pozostałych zadaniach oraz uczestnictwo w ciekawych projektach HR

OCZEKIWANIA:
• student/ka kierunku Zarządzanie, Ekonomia
lub pokrewne
• zainteresowanie obszarem HR
• umiejętność interpretacji przepisów Kodeksu Pracy
• znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• zaangażowanie
• komunikatywność
• umiejętność współpracy w zespole

OFERUJEMY:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w obszarze HR, w firmie
o ugruntowanej pozycji na rynku
• praca z nowoczesnymi narzędziami
• przyjazna atmosfera oraz wsparcie specjalistów od pierwszych dni praktyki
• referencje po zakończeniu praktyki

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.