Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Tworzenie aplikacji webowych w technologii ASP.NET
  • Tworzenie baz danych oraz zapytań SQL
  • Implementacja nowych wewnętrznych funkcjonalności aplikacji
  • Implementacja rozwiązań celem utrzymania i rozwoju aplikacji
  • Wsparcie projektów realizowanych w dziale

Wymagania

  • Status studenta (studia o profilu informatycznym)
  • Znajomość technologii ASP.NET, znajomość relacyjnych baz danych MS SQL, znajomość narzędzi: Visual Studio, SQL Server Management Studio
  • Znajomość języków programowania: C# lub VB.NET, JavaScript, znajomość HTML i CSS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia

Wymagania

Oferujemy

  • Praktyki o charakterze realizowania oraz wsparcia projektów
  • Regularny feedback ze strony doświadczonego pracownika firmy
  • Przyjazne środowisko pracy, wspierające rozwój pracowników
  • Płatne praktyki na okres minimum 9 m-cy w wymiarze godzinowym co najmniej 24 godziny w tygodniu

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH... Home Appliances Group.
Nasze produkty marki Bosch, Siemens (Neff, Constructa i Gaggenau), jak również inne regionalne marki ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 11,4 mld euro zatrudniający ponad 53.000 pracowników w 2014 roku spełniamy oczekiwania wymagających klientów na całym świecie poprzez nowoczesną technikę, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Bazy danych , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż , Praca IT - Programowanie / Analizy