Praktykant w dziale HR

OTTO Work Force

WARSZAW, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: WARSZAW

Od: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Warszawa

Jaka będzie Twoja rola?

Dział outsourcingu personalnego to dział, w którym poznasz praktyczną stronę HR. Dowiesz się jak poprowadzić proces rekrutacji, jak obsługiwać klienta wewnętrznego, zewnętrznego, jak budować długofalowe relacje.

Czego się nauczysz?

Poznasz zasady procesów, które definiują outsourcing personalny. Dowiesz się jak realizować tę usługę, aby być nie tylko agencją, ale też i przede wszystkim wiarygodnym partnerem biznesowym. Zmienimy sposób, w jaki patrzysz na HR. Zdobędziesz informacje od ludzi odpowiedzialnych za kluczowe obszary w firmie. Zmienimy Twoje wyobrażenie na temat praktyk, nie będziesz parzyć kawy, będziesz traktowany jak pełnoprawny członek zespołu.

Jakie umiejętności cenimy?

Ważny jest otwarty umysł i umiejętność myślenia, brak barier w kontakcie telefonicznym oraz bezpośrednim, otwartość na nowe zadania. Przyda się także umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności.

Co oferujemy?

Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego (bezpłatne praktyki).

Elastyczność w przygotowaniu grafiku

Indywidualne podejście i zwrócenie uwagi na obszary, które Cię interesują

Wsparcie opiekuna praktyk

Ambitne zadania w trakcie współpracy

Różnorodność projektów

Potwierdzenie oraz ewaluację praktyk

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.