Praktykant w dziale administrowania bazami danych

HYCOM

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• weźmiesz udział w trzymiesięcznym płatnym stażu,

• zdobędziesz wiedzę z obszaru rozwoju, utrzymania oraz monitorowania baz danych,

• nauczysz się rozróżniać dobre i złe praktyki w pracy administratora DBA,

• dołączysz do prawdziwych zespołów projektowych i otrzymasz realne zadania,

• skorzystasz z doświadczenia architektów, programistów, utrzymaniowców oraz testerów oprogramowania,

• będziesz miał szansę otrzymania propozycji zatrudnienia bez udziału w procesie rekrutacji.

Przewidziane aktywności:

• praca w komercyjnym projekcie w charakterze członka zespołu,

• analiza i naprawa złożonych problemów informatycznych,

• bezpośrednia współpraca z zespołami rozwoju oraz testów oprogramowania,

• wsparcie i utrzymanie systemów bazodanowych.

Wymagania

• studenci kierunków informatycznych, końcowych lat,
• podstawowa znajomość SQL-a oraz Linuxa,
• dyspozycyjność w okresie odbywania praktyk min. 30 godzin w tygodniu,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• atutem będzie dodatkowa aktywność związana z samodzielnym rozwojem w obszarze IT.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych