Praktykant w dziale administracji

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli chcesz odbyć praktyki w międzynarodowej firmie, wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach, a także zyskać cenne doświadczenie – czekamy na Twoją aplikację!

Miejsce odbywania praktyk: główna siedziba firmy na Bielanach Wrocławskich

Zadania, jakie możemy zaproponować:
- prowadzenie i dbanie o dokumentację związaną z zatrudnieniem cudzoziemców;
- pomoc przy realizacji wniosków, dokumentów, oświadczeń;
- koordynowanie projektu zatrudnienia pracowników;
- Pomoc w bieżących sprawach działu.

Czekamy na aplikacje osób, które:
- cechują się dokładnością oraz dbałością o część formalną sporządzanych dokumentów;
- potrafią pracować w środowisku MS Office;
- są zmotywowane i chętne do zdobycia nowych kompetencji zawodowych;
- Skrupulatne, dokładne;
- Dyspozycyjne min. 3 dni w tygodniu.

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy;
- Współpracę z doświadczonymi Specjalistami;
- Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń;
- Możliwość refundacji kosztów dojazdu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.