PRAKTYKANT W BIURZE PRZECIWDZIAŁANIA NADUŻYCIOM I AUDYTU

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

TWOJE ZADANIA

W zależności od kompetencji i preferencji osoby wykonującej obowiązki praktykanta możliwa będzie praktyka rotacyjna lub realizacja zadań w jednym z wymienionych obszarów;

  • zagadnienia związane z informatyką stosowaną w biznesie oraz bezpieczeństwem informatycznym;
  • zagadnienia związane z kontrolą i audytem;
  • prowadzenie czynności wyjaśniające;
  • ocena prawna umów cywilno – prawnych;
  • pomoc w realizacji bieżących zadań administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem.

OCZEKIWANIA

  • status studenta lub absolwenta (preferowane kierunki: prawo, administracja/ lotnictwo, informatyka);
  • zdolność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy;
  • dyspozycyjność, sumienność i dokładność;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć do rozwoju osobistego i gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

OFERUJEMY

  • możliwość zdobycia wartościowej praktycznej wiedzy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie pracy administracyjno-biurowej;
  • zapoznanie się ze specyfiką pracy w Biura Przeciwdziałania Nadużyciom i Korupcji;
  • możliwość realizacji praktyk w okresie od 1 do 3 miesięcy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 05.01.2020r. za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.