Opis stanowiska pracy

Bezpłatna praktyka w Agencji Pracy Tymczasowej

Od: OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Gdynia Śródmieście

Jaka będzie Twoja rola?

Dział pracy tymczasowej to dział, w którym poznasz praktyczną stronę HR. Dowiesz się jak poprowadzić proces rekrutacji, jak obsługiwać klienta wewnętrznego, zewnętrznego, jak budować długofalowe relacje. Zdobędziesz wiedzę z zakresu zatrudniania obcokrajowców.

Czego się nauczysz?

Poznasz zasady procesów, które definiują pracę tymczasową. Dowiesz się jak realizować tę usługę, aby być nie tylko agencją, ale też i przede wszystkim wiarygodnym partnerem biznesowym.

Zyskasz wiedzę w zakresie legalizacji zatrudnienia. Będziesz mieć możliwość tworzenia archiwum dokumentów. Dowiesz się jak wygląda proces rekrutacji na stanowiska niższego i średniego szczebla.

Co oferujemy?

• bezpłatną praktykę

• elastyczne godziny pracy w trakcie trwania pandemii (praca w biurze 2-3 dni w tygodniu po 6-7h dziennie)

• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie doradztwa personalnego

• indywidualne podejście i zwrócenie uwagi na obszary, które Cię interesują

• różnorodność projektów

• zaświadczenie o zakończeniu praktyki

Wymagania

Jakie umiejętności cenimy?

Ważny jest otwarty umysł i umiejętność myślenia, dokładność. Przyda się także umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności.

Minimalny czas trwania praktyki to 2 miesiące.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2021
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Czas trwania umowy:
2
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Praktyki / Staż