Praktykant w agencji doradztwa personalnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. PAD/003/AKR

Zadania:

  • Wsparcie zespołu konsultantów przy realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na stanowiska specjalistyczne i analiza profili pod kątem prowadzonych projektów
  • Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Uczestnictwo w rozmowach rekrutacyjnych oraz prowadzenie wywiadów telefonicznych
  • Administracja bazy danych

Oferujemy:

  • Ścisłą współpracę z doświadczonymi konsultantami
  • Dostęp do wszechstronnej wiedzy o rynku pracy oraz metodach rekrutacji i selekcji
  • Bezpłatne praktyki przez okres min. 1 miesiąca
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
  • Pracę w dynamicznym, przyjaznym środowisku, w firmie o międzynarodowej strukturze

Wymagania:

  • Chęć rozwoju w kierunku HR/ rekrutacji
  • Dyspozycyjność min. 25 godz. w tygodniu w okresie od 1 do 3 miesięcy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials