Praktykant / Stażysta HR

Orienta Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Jeśli jesteś ambitnym studentem uczelni wyższej, szukającym interesującej praktyki, podczas której zdobędziesz cenną wiedzę z zakresu HR (Human Resources) oraz pragniesz rozwijać swoje umiejętności i obserwować jak dzięki Tobie rozwija się firma, TERAZ masz taką okazję! Dołącz do nas!

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Praktykant w dziale HR

Obowiązki:
- Wsparcie projektów rekrutacyjnych;
- Prace biurowe i administracyjne;
- Selekcja dokumentów aplikacyjnych;
- Tworzenie oraz publikacja ogłoszeń o pracę;
- Wsparcie w pozyskiwaniu nowych Klientów.

Wymagania:
- Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w branży (najlepiej w agencji pracy tymczasowej);
- Znajomość j.angielskiego, znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem;
- Wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:
- Elastyczne warunki zatrudnienia;
- Elastyczność w zakresie wymiaru czasu pracy. Wymiar czasu pracy ustalany indywidualnie z kandydatem/kandydatką;
- Możliwość rozwoju kariery zawodowej;
- Miłą atmosferę pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.