Opis stanowiska pracy

Osoba ta będzie zajmować się czynnościami w
ramach spraw z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, restrukturyzacyjnego i
upadłościowego, jak również sporządzaniem artykułów i informacji prawnych z
tego zakresu.

Wymagania

-analiza przepisów prawa cywilnego i gospodarczego oraz
restrukturyzacyjnego i upadłościowego,

-przygotowywanie informacji oraz opinii prawnych na zadane
tematy,

-poszukiwanie informacji dotyczących postępowań
restrukturyzacyjnych i upadłościowych, analiza przebiegu postępowań, monitoring
prowadzonych przez kancelarię spraw,

-uczestnictwo w tworzeniu serwisu internetowego związanego z
prawem restrukturyzacyjnym i upadłościowym,

-redagowanie pism w postępowaniach sądowych prowadzonych przez
kancelarię oraz umów w obrocie gospodarczym, pod kierunkiem doświadczonych
radców prawnych,

-samodzielne formułowanie prostych pism procesowych i umów z
zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

Prezentacja firmy

Kancelaria obsługuje Klientów prowadzących działalność gospodarcz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura