Praktykant/praktykantka w dziale rekrutacji - z możliwością otrzymania pracy

KATOWICE, śląskie

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę w krajach UE, głównie w Niderlandach. Poszukujemy pracowników z różnych branż min. pracowników produkcyjnych, budowlanych oraz technicznych.

Do naszego biura w Katowicach poszukujemy osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praktyka absolwencka bezpłatna- z możliwością otrzymania pracy na stanowisku: Młodszy specjalista ds. rekrutacji (po pozytywnym zakończeniu praktyki)

Czas praktyki: sierpień/wrzesień

Przedmiotem praktyki jest zapoznanie się z głównymi aspektami działalności agencji pracy, w szczególności:

• rekrutacja i selekcja pracowników na wyznaczoną ofertę pracy,

• aktywne poszukiwanie i analizowanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,

• tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów,

• prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,

• opracowywanie raportów z przeprowadzonych działań\

Oferujemy:

• możliwość otrzymania umowy o pracę na stanowisku młodszego specjalisty ds rekrutacji po zakończeniu praktyki,

• możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

• uczestnictwo w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych,

• pracę w przyjaznym środowisku,

• zwrot kosztów dojazdu do pracy

Wymagania

Wymagania:

• min. komunikatywna znajomość języka angielskiego

• umiejętność pracy pod presją czasu,

• zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy,

• komunikatywność

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca HR / Kadry / Rekrutacja