Praktykant/praktykantka w dziale rekrutacji w Katowicach

KATOWICE, śląskie

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę w krajach UE, głównie w Niderlandach. Poszukujemy pracowników z różnych branż min. pracowników produkcyjnych, budowlanych oraz technicznych

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Do naszego biura w Katowicach poszukujemy osobę na stanowisko:

Praktykant/praktykantka w dziale rekrutacji

Praktyka absolwencka bezpłatna- z możliwością otrzymania pracy (po pozytywnym zakończeniu praktyki)

czas praktyki: max 3 miesiące

Przedmiotem praktyki jest zapoznanie się ze wszystkimi aspektami działalności agencji pracy, w szczególności:

  • prowadzenie i praca z bazą danych kandydatów,
  • wstępna selekcja pracowników na daną ofertę pracy,
  • weryfikacja dokumentów kandydatów,
  • dodawanie ogłoszeń dotyczących ofert pracy oraz ofert szkoleniowych,
  • praca z system rekrutacyjnym oraz stałe monitorowanie firmowych social media

Co możemy Ci zaoferować ?

  • możliwość otrzymania umowy o pracę na stanowisku asystenta ds rekrutacji po zakończeniu praktyki,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach rekrutacyjnych,
  • pracę w przyjaznym środowisku,
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy

Wymagania

  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pracy z social media,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolność szybkiego uczenia się nowych rzeczy

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Marketing / PR / Social Media , Praca Praktyki / Staż