Praktykant/Praktykanta (zdalna)

Zdobywca

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli biegle posługujesz się internetem, lubisz wyszukiwać informacje, interesujesz się sportem a w szczególności bieganiem, chcesz zdobyć doświadczenie oraz referencje podczas pracy zdalnej w małej firmie to jest to oferta dla Ciebie. Nie gromadzimy tony CV, jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany podjęciem praktyki przy tworzeniu Ogólnopolskiej Bazy Biegów napisz proszę krótko coś o sobie, jakie jest twoje doświadczenie zawodowe i zainteresowania oraz dlaczego chcesz podjąć się takiej praktyki.

ZAPEWNIONE
- elastyczne godziny pracy,
- praca zdalna wykonywana w dowolnym miejscu,
- doświadczenie z wyszukiwania informacji,
- referencje dla osób sumienne wykonujących powierzone zadania,
- po odbyciu 3-miesięcznej bezpłatnej praktyki możliwość dalszej płatnej współpracy.

Wymagania

- ok. 15-20 godzin wolnego czasu tygodniowo,
- biegłe posługiwanie się Internetem,
- wytrwałość i cierpliwość w poszukiwaniu informacji.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się tworzeniem oprogramowania w sporcie - bieganiu,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce