Praktykant Order Center z językiem hiszpańskim

Łódź, łódzkie

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Weryfikacja zgodności przychodzących zapotrzebowań wewnętrznych z procedurami BSH
  • Tworzenie analiz oraz zarządzanie dokumentacją
  • Monitorowanie statusu zamówień, aktualizacja i weryfikacja
  • Wspieranie działu w realizacji bieżących działań

Wymagania

  • Status studenta (warunek konieczny)
  • Dostępność min. 24 h w tygodniu
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka włoskiego, francuskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i dokładność w działaniu

Wymagania

Oferujemy

  • Płatne praktyki w międzynarodowym koncernie nastawionym na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Elastyczny grafik praktyk dopasowany do planu zajęć
  • Miłą atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu
  • Możliwość poszerzenia wiedzy teoretycznej zdobytej na uczelni o praktyczne doświadczenie
  • Pracę w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH... Home Appliances Group.
Nasze produkty marki Bosch, Siemens (Neff, Constructa i Gaggenau), jak również inne regionalne marki ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 11,4 mld euro zatrudniający ponad 53.000 pracowników w 2014 roku spełniamy oczekiwania wymagających klientów na całym świecie poprzez nowoczesną technikę, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Praca dla studenta , Praca Praktyki / Staż , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Administracja biurowa