Praktykant / Młodszy Elektronik / Elektronik / Specjalista ds. Radiokomunikacji

POLSKA AGENCJA ŻEGLUGI POWIETRZNEJ

Kraków, małopolskie

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Główne zadania na stanowisku:

  • Nadzorowanie działania powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego.
  • Przygotowanie powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego do pracy.
  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń technicznego zabezpieczenia ruchu lotniczego.
  • Prowadzenia dokumentacji technicznej dotyczącej pracy nadzorowanych urządzeń.
  • Składanie meldunków do Dyżurnego Technika w CZRL Warszawa o usterkach i nieprawidłowościach w pracy systemów i urządzeń oraz o zaobserwowanych incydentach, wypadkach i zdarzeniach specyficznych dla ATM.
  • Naprawa urządzenia lub wezwanie serwisu albo wykonawcy urządzenia.
  • Powiadomienie właściwej służby operacyjnej o wycofaniu z użytkowania oraz przywróceniu do użytkowania obsługiwanego systemu, zarówno w przypadku wyłączeń planowanych, jak i usterek.
  • Współpracy przy wyjaśnianiu incydentów, wypadków i zdarzeń specyficznych dla ATM, nieprawidłowości w działaniu systemów i urządzeń, funkcjonowaniu procedur oraz przy przeglądach ośrodków i systemów pod kątem zapewniania bezpieczeństwa w ruchu lotniczym

Wymagania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane o specjalności elektronika, teleinformatyka, radiokomunikacja, informatyka, elektrotechnika, automatyka i robotyka lub pokrewne)
  • Min 1 rok doświadczenia zawodowego (dla stanowiska młodszego elektronika przy wykształceniu wyższym),
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego (dla stanowiska elektronika przy wykształceniu wyższym),
  • minimum 4 lata doświadczenia zawodowego (dla stanowiska specjalisty przy wykształceniu wyższym),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min B1) – poziom znajomości języka będzie weryfikowany wewnętrznym testem – warunek konieczny,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office, system Windows, aplikacje internetowe),
  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, telekomunikacji, informatyki,
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej
  • znajomość systemów Linux
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • mile widziane certyfikaty Microsoft w zakresie wirtualizacji, serwerów, macierzy i systemów kopii zapasowych
  • umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia: 13.10.2019

Za wszystkie aplikacje dziękujemy.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.