InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Praktykant/ka

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce: Wrocław

Nr ref.: PRA/0118/WRO

Obowiązki:

 Osoba odbywająca praktyki w naszym wrocławskim oddziale będzie odpowiedzialna za:

- wsparcie naszych konsultantów w procesie bieżących rekrutacji i selekcji,

- zarządzanie bazą danych,

- prace administracyjne,

- archiwizację dokumentacji pracowniczej,

- obsługę urządzeń biurowych.

Oferujemy:

- przyuczenie do wykonywania zawodu w ramach płatnej praktyki,

- praktyki w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności,

- miłą atmosferę oraz pracę z zespołem specjalistów w dziedzinie HR.

Nauczymy Cię:

- przedstawiania ofert pracy w kontakcie telefonicznym oraz osobistym,

- prowadzenia kalendarza spotkań i budowania baz danych,

- selekcji aplikacji na poszczególne stanowiska,

- przeprowadzania wstępnych rozmów kwalifikacyjnych,

- oceny, opiniowania i rekomendacji kandydatów.

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w wymiarze 40 godzin tygodniowo,

- chęć zdobycia doświadczenia,

- zainteresowanie tematyką rekrutacji i kadr,

- komunikatywność i wysoka kultura osobista,

- chęć podjęcia praktyki zawodowej w agencji pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.