Randstad Polska jest numerem 1 na rynku usług HR w Polsce. W związku z rozwojem biura w Grodzisku Mazowieckim poszukujemy energicznych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu na stanowisku:

praktykant/ -ka

Nr ref.: 14299
Praca stała
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:
  • prace administracyjno – biurowe
  • weryfikacja CV
  • umawianie spotkań z kandydatami
  • stała aktualizacja bazy CV
  • udzielanie informacji o aktualnych projektach rekrutacyjnych
  • zakładanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • zainteresowanie zagadnieniami z obszaru HR
  • chęć zdobycia doświadczenia w firmie doradztwa personalnego i pracy tymczasowej
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • dokładność, rzetelność i sumienność
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • możliwość zdobycia doświadczenia, popartego referencjami
  • dynamiczne i ciekawe praktyki w branży doradztwa personalnego i pracy tymczasowej
  • otwarta i przyjazna atmosfera pracy

Uprzejmie informujemy, że praktyki są bezpłatne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)