InterKadra Sp. z o.o.
Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Praktykant/ka

Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych?

Interesują Cię zagadnienia związane z HR lub rekrutacją?

Chciałbyś odbyć bezpłatne praktyki w jednym z naszych Biur Regionalnych?

Wyślij do nas swoje CV!

Być może właśnie Ciebie zaprosimy do współpracy!

Obowiązki praktykanta to m. in. :

  • aktywny udział w realizowanych procesach rekrutacyjnych: tworzenie i publikowanie ogłoszeń, selekcja kandydatów, wstępne rozmowy rekrutacyjne;
  • kreatywne poszukiwanie kandydatów do pracy, m.in. ogłoszenia, media społecznościowe, instytucje rynku pracy;
  • bieżąca obsługa kandydatów;
  • wsparcie w wewnętrznym obiegu dokumentów.

Oczekujemy:

  • zainteresowania pracą rekrutera, administracyjną;
  • praktycznych umiejętności obsługi MS Office,
  • swobody w obsłudze portali społecznościowych,
  • gotowości do nauki;
  • otwartość na nowe doświadczenia,
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub angielskiego.

Oferujemy:

  • duże wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu;
  • możliwość indywidualnego dopasowania godzin odbywania praktyk;
  • bezpłatne praktyki;
  • zdobycie doświadczenia specyfiki pracy w Agencji Pracy Tymczasowej;
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.