Praktykant/ka w zespole rekrutacji IT

Accenture

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Accenture jest globalną firmą świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Współpracuje z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi firmami, wspierające je w procesie transformacji biznesowej, poprzez pięć filarów swojej działalności: Strategy, Consulting, Digital, Technology oraz Operations.

Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w rekrutacji? Szukasz miejsca, gdzie możesz wykorzystywać swój potencjał? Lubisz pracować z ludźmi, którzy chętnie dzielą się wiedzą i pomogą rozwinąć Ci skrzydła? Dołącz do naszego zespołu!

Jako członek zespołu, będziesz:

  • Wspierać rekruterów w codziennych obowiązkach administracyjnych
  • Nawiązywać i utrzymywać relacje z kandydatami (umawianie rozmów etc.)
  • Dbać o właściwy przepływ informacji i dokumentów w procesie rekrutacji
  • Wspierać rekruterów w selekcji telefonicznej kandydatów
  • Dbać o aktualność bazy wewnętrznej
  • W przypadku chęci - poznawać tajniki searchu i bezpośrednio pozyskiwać Kandydatów

Chcielibyśmy, abyś wykazywał/-a się:

  • Zainteresowaniem obszarem rekrutacji oraz gotowością do nauki.
  • Wysoko rozwiniętymi kompetencjami interpersonalnymi, w szczególności komunikatywnością oraz łatwością w nawiązywaniu kontaktów.
  • Dokładnością, elastycznością, umiejętnością organizacji pracy własnej i zarządzania swoim czasem oraz wytrwałości w dążeniu do celu.
  • Bardzo dobrą znajomością j. angielskiego.
  • Dostępnością w pełnym wymiarze godzin (możliwa elastyczność w pewnym zakresie).

Co możemy Ci zaoferować?

  • Zdobędziesz pierwsze praktyczne umiejętności w obszarze rekrutacji – będziesz pracować z doświadczonymi rekruterami
  • Zdobędziesz doświadczenie w dużej, międzynarodowej organizacji o złożonych procesach i profesjonalnym środowisku.
  • Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wymianie doświadczeń, w samym sercu Warszawy (płatny staż).

Prezentacja firmy

Accenture jest globalną firmą konsultingową w obszarze zarządzani... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca HR / Kadry / Rekrutacja