Praktykant/ka w dziale rekrutacji

Gdańsk, pomorskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dołącz do energicznego zespołu Konsultantów ds. rekrutacji. Zdobądź pierwsze doświadczenia!

Wymagania

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • selekcja nadchodzących CV
  • kontakt z kandydatami na różne stanowiska
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych
  • redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń
  • wsparcie Konsultantów w realizacji bieżących projektów

Możemy Ci zaoferować:

  • cenne doświadczenie zdobywane podczas bezpłatnych praktyk
  • referencje po zakończeniu praktyk
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie merytoryczne
  • elastyczny grafik dni oraz godzin praktyk

Jesteś osobą komunikatywną i interesujesz się zagadnieniami z branży HR?

Zależy Ci na zdobyciu pierwszego doświadczenia zawodowego?

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Inne