Praktykant / -ka w Dziale Rekrutacji – Adecco Poland

Adecco Poland Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
• Udział w spotkaniach dotyczących ustalenia profili poszukiwanych Kandydatów,
• Redagowanie i publikowanie ogłoszeń,
• Uaktualnianie bazy danych;
• Przeprowadzanie wstępnych selekcji aplikacji,
• Organizowanie spotkań z Kandydatami,
• Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych,
• Udział w spotkaniach rekrutacyjnych.

Wymagania:
• Gotowość do uczestniczenia w bezpłatnych praktykach przez okres 1 - 3 miesięcy;
• Dyspozycyjność 3-5 w tygodniu - elastyczny czas pracy;
• Zainteresowanie obszarem Rekrutacji / Zarządzania Zasobami Ludzkimi;
• Wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci kierunków związanych z obszarem HR, socjologią, administracją;
• Komunikatywność, szybkie nawiązywanie kontaktu;
• Obsługa komputera i środowiska MS Office;
• Szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy, dokładność.

Oferujemy:
Cenne doświadczenie zdobywane podczas bezpłatnych praktyk w największej na świecie firmie rekrutacyjnej;
• Elastyczne godziny pracy;
• Referencje po odbyciu praktyk;
• Rekomendacje do naszych Klientów na stanowiska asystenckie w dziale HR i administracji;
• Pracę w miłej i kameralnej atmosferze w dogodnej lokalizacji w Bydgoszczy (w pobliżu centrum).

Oferta dotyczy praktyk bezpłatnych.

Numer referencyjny: PRAKTYKI/06/16/BDG
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.