Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/10/2018.

Praktykant/ka w Agencji Pracy Tymczasowej

Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

HR Work Force (APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

W chwili obecnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem płatnych praktyk w Agencji Pracy Tymczasowej (dział rekrutacji).

Zadania na stanowisku:
- Wsparcie Pracowników działu HR w realizacji procesów rekrutacyjnych,
- Aktywne poszukiwanie kandydatów i wstępna selekcja kandydatów
- Prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami,
- Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pracownikami,
- Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentacji personalnej.

Oferujemy:
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR,
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- Pracę w centrum Wrocławia w atrakcyjnej lokalizacji,
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci kierunków takich jak psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
- Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

W przesłanej aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa