Praktykant/ka Działu HR

AUTO1 Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

AUTO1 Group to europejski lider wśród online’owych platform samochodów używanych. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, gdzie z powodzeniem kupujemy i sprzedajemy auta używane. Łącząc kupujących i sprzedających za pomocą technologii umożliwiamy dealerom i konsumentom bezproblemową wymianę handlową w całej Europie. AUTO1 Group posiada jednostki biznesowe takie jak AUTO1.com, Autohero.com oraz wirkaufendeinauto.de.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Wsparcie w prowadzonych projektach rekrutacyjnych, w tym:
  • pomoc w redakcji i publikacji ogłoszeń rekrutacyjnych
  • selekcja aplikacji na wybrane stanowiska
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • udział w wybranych rozmowach rekrutacyjnych
  • Pomoc w bieżących projektach HR
  • Wsparcie w zakresie administracji kadrowej

Od Ciebie oczekujemy:

  • Statusu studenta
  • Dyspozycyjności minimum 30 godzin tygodniowo
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Systematyczności, odpowiedzialności oraz chęci do nauki
  • Łatwości w kontaktach interpersonalnych i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Płatne praktyki – wynagrodzenie uzależnione od wypracowanych godzin
  • Możliwość zaliczenia praktyk w ramach studiów – wystawienie oceny i rekomendacji
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Świetną atmosferę i możliwość pracy w młodym i wspierającym się zespole
  • Udział w ciekawych projektach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.