Praktykant/ka do Działu HR i Działu Szkoleń

Takeda Pharma Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Takeda to koncentrująca się na potrzebach pacjentów, innowacyjna globalna firma farmaceutyczna, zatrudniająca ponad 30 000 profesjonalistów w ponad 70 krajach na całym świecie. Opieramy się na ponad 230 latach wspaniałej historii, i od samego początku stawiamy pacjentów na pierwszym miejscu. Podążamy za wartościami filozofii Takeda-izmu - Uczciwością, Sprawiedliwością, Szczerością i Wytrwałością - i łaczy nas misja zapewnienia lepszego stanu zdrowia i poprawy jakości życia naszych pacjentów na całym świecie poprzez dostarczanie wiodących innowacyjnych rozwiązań w medycynie.
Tutaj każdy ma znaczenie, a Ty będziesz mieć istotny wkład w naszą inspirującą i odważną misję.
W Takeda będziesz mieć wpływ na ludzkie życie - w tym swoje własne.
Takeda to pracodawca realizujący politykę równych szans.

Obecnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Praktyki będą odbywały się w Dziale HR i Dziale Szkoleń w Warszawie

Oferujemy:

  • ambitne zadania i samodzielne projekty;
  • możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu HR;
  • możliwość udziału w modułach szkoleniowych;
  • możliwość poznania funkcjonowania międzynarodowego koncernu farmaceutycznego;
  • elastyczne godziny pracy;
  • płatny staż (umowa zlecenia; nie jest to staż krótkoterminowy/wakacyjny);

Oczekujemy od Ciebie:

  • pasji w obszarze HR;
  • otwartości i inicjatywy;
  • dobrej znajomości języka angielskiego;
  • bardzo dobrej obsługi programów pakietu MS Office.

Będziesz brał/a udział m.in. w:

  • realizacji procesów rekrutacyjnych i onboardingowych;
  • procesach związanych z realizacją planu szkoleń oraz procesem rozwoju pracowników;
  • obsłudze wewnętrznych systemów powiązanych z procesami HRowymi i szkoleniowymi.

Ponadto do Twoich zadań należeć będzie współpraca z pracownikami innych działów w różnych projektach oraz pomoc w bieżących pracach administracyjnych działu HR i działu szkoleń.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o pilne (do 13 lipca 2017 r.) przesyłanie CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Empowering Our People to Shine
takedajobs.com