Praktykanci ( różne działy) - Wrocław -Warszawa

DEKRA Certification Sp. z o.o.

50-063 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Praktykanci ( różne działy)
(Wrocław) oraz Warszawa

Obecnie szukamy studentów, którzy chcą odbyć bezpłatne praktyki w naszym biurze we Wrocławiu.

Zakres:

• Wspieranie wybranych działów w codziennych obowiązkach( m.in. Administracja, Finanse, Księgowość, Marketing, Planowanie, Audity, Sprzedaż)
• Obsługa administracyjna biura

Wymagania

Oferujemy:
• Elastyczne godziny praktyk
• Pracę w doświadczonym, młodym zespole
• Zdobycie cennego doświadczenia

Jeżeli:

• Posiadasz status studenta
• Jesteś samodzielny i dobrze organizujesz sobie czas
• Chcesz rozwijać się w naszej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w tytule z podanym działem oraz miejscem odbycia praktyk.

np. „ Praktyki- Wrocław- Marketing”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Pl. Solny 20, 50-063 Wrocław. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa