PRAKTYKA W DZIALE TECHNICZNYM / CFM

Business Lease Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Warszawa

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

  • Odbieranie telefonów w ramach struktury Call Center (dedykacja do sezonowej wymiany opon)
  • Wspieranie użytkowników w korzystaniu z platformy oponiarskiej
  • Wprowadzanie danych do systemu na podstawie załączników excelowych
  • Inne zadania w ramach potrzeb działu technicznego

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Asertywności, spokoju i uprzejmości
  • Umiejętności zwięzłego komunikowania się przez telefon
  • Przydatne będzie zainteresowania motoryzacją i kwestiami technicznymi pojazdów ale nie jest to warunek konieczny :)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na Call Center

Co my zaoferujemy Tobie?

  • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole :)
  • umowę zlecenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • owoce piątki :)
Business Lease B.V. powstała w 1989 roku i od roku 1996 działa jako jeden z oddziałów Auto Binck Holding. Oprócz Holandii, Business Lease posiada także swoje oddziały w Polsce, Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. Business Lease jest jedną z pierwszych firm leasingowych na rynku, dla której wysoka jakość świadczonych usług stała się głównym kluczem do osiągnięcia zadowolenia Klienta.

Polski oddział Business Lease powstał w połowie 2001 roku. Kilkanaście lat działalności na rynku pozwoliło nam zdobyć nie tylko szanowaną pozycję, ale przede wszystkim satysfakcję i zaufanie Klientów. Mniejsza struktura organizacyjna daje nam możliwość partnerskiego podejścia do Klienta, większej elastyczności i mniejszej proceduralności. Pozwala nam na szybsze procesowanie zadań, zarówno po stronie handlowej, jak i operacyjnej, szybszą decyzyjność w każdym zakresie. Każdy Klient jest ważny i we współpracy z Klientem kierujemy się ideą stałego ulepszania jakością obsługi.
Jak możesz aplikować?

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim lub angielskim za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".