Pracuj zdalnie!!!

Katowice, Tychy, Sosnowiec, Żory, Rybnik, Chorzów, śląskie

F.H.U. Jocker

Opis stanowiska pracy

Ostatnie wydarzenia spowodowały, że Twoje życie się zmieniło?
Pracuje zdalnie w branży finansowej.
Rozwiązania ochronne, oszczędnościowe i emerytalne z gwarancjami? Tak, to jest to, czego szukają klienci kiedy giełda mocno spada a lokaty są prawie nieoprocentowane.

Wymagania

Jeśli masz minimum średnie wykształcenie i jesteś niekarany aplikuj!

Jedna z największych grup ubezpieczeniowych na świecie pod względem wielkości kapitału.... Dziś, łącząc najlepsze tradycje brytyjskiego rynku ubezpieczeń oraz dynamikę rozwoju rynku usług finansowych w Polsce, Firma przygotowała unikalną ofertę i poszukuje kandydatów, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w tworzeniu sieci sprzedaży opartej o najwyższe światowe standardy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Nieokreślony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Praca Catering / Gastronomia , Praca Finanse , Praca Praca w hotelu / Turystyka