Pracuj z nativami w języku niemieckim!

Tivron

04-028 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Władasz biegle językiem obcym? Chcesz móc pracować z językiem niemieckim i naprawdę zarabiać? Z nami jest to możliwe!
Firma TIVRON to polska firma o międzynarodowym zasięgu z branży health&beauty. W związku z rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta i sprzedaży z językiem niemieckim.

Jak będzie wyglądała Twoja praca? Będziesz odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z osobami, które dokonały już zakupów. Twoim zadaniem będzie potwierdzenie zamówienia, weryfikacja danych do wysyłki, które podał klient oraz udzielanie informacji na temat produktów. To z czym spotkasz się na co dzień to również sprzedaż, czyli zaproponowanie klientowi dodatkowych produktów do tych które kupił, ale również zadbanie o to by klient był zadowolony z procesu zakupowego. A to wszystko w języku niemieckim!

To co dostaniesz w zamian to możliwość pracy z native speakerami i doświadczoną kadrą która na każdym kroku wspiera Cię, byś mógł osiągać swoje cele! Gwarantujemy adekwatne do umiejętności językowych wynagrodzenie podstawowe, a do tego atrakcyjne i konkurencyjne na rynku premie! Zapewniamy szkolenie wstępne, na którym dowiesz się wszystkiego co niezbędne by zacząć! Naszym niewątpliwym atutem jest przyjazna, otwarta i niekorporacyjna atmosfera- u nas każdy znajdzie swoje miejsce!

Jedyne czego od Ciebie wymagamy to znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum C1, poczucia humoru i chęci do pracy

Jeśli zatem kochasz kontakt z ludźmi i chcesz szlifować język to nie zwlekaj dłużej i aplikuj!

Prezentacja firmy

Wieloletnie doświadczenie w branży usług Contact Center pozwoliło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta