praca z Niemieckim/Francuskim/Chorwackim ZDALNIE bardzo wysokie zarobki

Selvoy

Poznań, wielkopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Poznań

Masz wrażenie, że wszystkie oferty pracy z językiem obcym są niemal identyczne?

Szukasz czegoś, co wybije się poza schemat i hasła „międzynarodowe środowisko” czy „dynamiczny zespół”?

My stawiamy na konkret – a TY?

Nasz zespół tworzą językowcy. To osoby z różną ścieżką zawodową i doświadczeniem. To studenci i absolwenci, ale też osoby, które spędziły kilkanaście lat za granicą, dziś mają wnuki.

Co nasz łączy? Potencjał do pracy w sprzedaży, z klientem. Nie wiesz, czy go posiadasz? Zgłoś się do nas, aby się przekonać – oszlifowaliśmy nie jeden diament!

Poszukujemy osób z żyłką handlowca do rozwoju rynków językowych: niemieckiego, francuskiego, chorwackiego

Co jest dla nas ważne?

  • biegłość (C1) w jednym z wymienionych języków plus komunikatywna (B2) znajomość polskiego;
  • nastawienie do sprzedaży – wyznajemy zasadę, że sprzedaż można każdy produkt, a zależy to od osoby sprzedającej;
  • chęć zdobywania nowej wiedzy i umiejętności – dążenie do perfekcji, co raz lepszych wyników;
  • otwartość na zmiany, elastyczność, łatwość odnajdywania się w każdej sytuacji.

Dajemy Ci możliwość:

  • zarobienia ponad przeciętnego wynagrodzenia – w korporacji możesz jedynie pomarzyć o takiej kwocie jak między 5500 a 7000zł na rękę (solidna podstawa oraz prowizja od Twojego zaangażowania);
  • pracy zdalnej na pełny etat – warunkiem koniecznym jest 1m-c wdrożenia w Krakowie (opłacamy nocleg) oraz cykliczne przyjazdy do Krakowa 2 razy w m-cu;
  • codziennego, intensywnego kontaktu z językiem obcym i kulturą danego kraju dzięki rozmowom telefonicznym z native speakerem;
  • zdobycia wiedzy z zakresu sprzedaży i obsługi klienta – oferujemy najlepsze szkolenia sprzedażowe w mieście!
  • bycia częścią zgranego i przyjaznego zespołu - z nami poczujesz się jak w domu

Twoje zadania:

  • rozmowy telefoniczne z klientem native speakerem, który kupił produkt online;
  • praca na infolinii wychodzącej i przychodzącej
  • aktywna dosprzedaż produktów celem powiększenia wartości pierwotnych zamówień

Koniecznie zgłoś się do nas, by poznać szczegóły :) Aplikuj bezpośrednio przez portal, lub jeśli wolisz wyślij CV pod adres:career@tivron.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".