Pracuj jako Operator Wózka Widłowego w Polkowicach! Aplikuj już teraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Polkowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Polkowice

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie prowadzimy rekrutacje dla jednego z naszych Klientów z branży logistycznej na stanowisko: Operator Wózka Widłowego w Polkowicach.

Jesteś w trakcie poszukiwania pracy? Obsługa wózka widłowego, to dla Ciebie nic trudnego?

Doskonale! Spójrz na naszą ofertę na stanowisko Operatora Wózka Widłowego w Polkowicach!

Zastanawiasz się, czego oczekujemy od kandydatów?
  • uprawnień UDT na wózki widłowe lub umiejętności ich obsługi (uprawnienia UDT możesz także zrobić u nas);
  • doświadczenia w pracach magazynowych;
  • gotowości do pracy  w systemie trzyzmianowym.

Doskonale wpisujesz się w nasze oczekiwania, prawda? W takim razie nie zwlekaj i aplikuj już dzisiaj!

Do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie:
  • obsługa wózka widłowego;
  • rozładunek i załadunek towaru przy pomocy wózka widłowego;
  • relokacja towaru.

Doskonale sobie poradzisz, prawda? To właśnie na Ciebie czekamy!

Praca w naszej firmie to nie tylko obowiązki. Oferujemy także:
  • zatrudnienie oparte o umowę o pracę – cenimy sobie Twoje poczucie stabilizacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 3400 zł brutto miesięcznie;
  • możliwość podwyższania kwalifikacji
  • pracę w świetnej lokalizacji w Polkowicach.

Czujesz, że jest to oferta właśnie dla Ciebie? Nie czekaj! Dołącz do nas już dziś!

Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń: 503 075 956; 506 561 859

Napisz:   j.kotlarek@ksservice.pl; a.rzym@ksservice.pl

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.