Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Pracuj 2,3,4,5,dni w tygodniu !! 14,86 brutto za godzinę !

Wrocław, dolnośląskie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

GRUPA AKCJA JOB
LIBRA EUROPE- Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego – NR CERTYFIKATU 9778
dla swojego kluczowego Klienta, poszukuje:

Osób do załogi serwisu sprzątającego.

Zależy ci na elastycznym grafiku, chcesz pogodzić pracę z nauką? Ta oferta jest stworzona dla ciebie!

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Co należałoby do twoich obowiązków ?

Czynności sprzątające, prace porządkowe - nic prostszego !!

Pracuj dla jednej z największych firm w tej branży !!

Co mamy do zaoferowania ?

Elastyczny grafik - to ty ustalasz dni swojej pracy !!

Atrakcyjne wynagrodzenie - 14,86 brutto za każdą przepracowaną godzinę !

Pracę w oparciu o umowę zlecenie -idealne rozwiązanie dla studentów lub osób poszukujących dodatkowej pracy.

Więc - jeśli jesteś studentem, uczniem lub szukasz dodatkowego zatrudnienia, które nie koliduje z twoimi obowiązkami, APLIKUJ!!

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie za pośrednictwem portalu infopraca.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Grupa Akcja Job została utworzona w Polsce w 2006 roku w ramach ekspansji terytorialnej... Abalone Group, francuskiej agencji zatrudnienia świadczącej usługi z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji, doradztwa w zarządzaniu kompetencjami, szkoleń z obszaru zarządzaniem karierami i podnoszenia kompetencji. Współpracujemy z licznymi klientami na terenie całego kraju z branży automotive, AGD, lotniczej, chemicznej, transportowej, FMCG, TSL, spożywczej, obsługi klienta i wielu innych. Zaufały nam tysiące osób, znajdując pracę dzięki tej współpracy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studentów