Pracownik Działu Sprzedaży – Handlowiec

Bytom, śląskie

F.H. Viva Plus II

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

Pracowników Działu Sprzedaży – Handlowców

/praca w biurze w Bytomiu/

Opis stanowiska

  • doradztwo i sprzedaż produktów firmy klientom biznesowym
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • aktywny rozwój powierzonego rynku
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • nastawienie na realizację celu
  • zdolności interpersonalne i handlowe
  • wysoka kultura osobista
  • samodyscyplina i samodzielność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pakiet benefitów (wyjazdy zagraniczne, prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - powyżej 4000 zł - po okresie próbnym

Viva Plus is leading manufacturer and wholesale distributor of promotion pens with
the... largest annual sales in Poland. We successfully sell to over 60 countries all over the world and participate in numerous European Trade Fairs.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Top management , Praca Inne