Pracownik Działu Sprzedaży – Handlowiec

F.H. Viva Plus II

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy

Pracowników Działu Sprzedaży – Handlowców

/praca w biurze w Bytomiu/

Opis stanowiska

  • doradztwo i sprzedaż produktów firmy klientom biznesowym
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • aktywny rozwój powierzonego rynku
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • nastawienie na realizację celu
  • zdolności interpersonalne i handlowe
  • wysoka kultura osobista
  • samodyscyplina i samodzielność
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • pakiet benefitów (wyjazdy zagraniczne, prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - powyżej 4000 zł - po okresie próbnym

Prezentacja firmy

Firma Viva Plus jest liderem na rynku długopisów reklamowych w Polsce.<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Top management, Praca Inne