HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Pracownik zieleni miejskiej

Miejsce zatrudnienia: 65597 Hünfelden, Niemcy

Dla Klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydata na stanowisko pracownik zieleni miejskiej. Firma zajmuje się utrzymaniem porządku przy zieleni miejskiej na obszarze danych miast. Nie jest wymagane doświadczenie.

Zakres obowiązków:
- prace pielęgnacyjne i przycinanie żywopłotów,
- prace brukarskie,
- prace z kamieniem naturalnym,
- pielęgnacja trawników i terenów zielonych,
- nowe siewy i nowe nasadzenia,
- obsługa maszyn ogrodniczych (np. kosiarki, podkosiarki, dmuchawy, piła motorowa, szlifierka)

Wymagania:
- minimum podstawowa znajomość j. niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziana możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
- bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
- opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.