Pracownik zieleni miejskiej/ ogrodnik ( k/m)

Garnowski Consulting

Berlin, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pracodawca to renomowana berlińska firma będąca częścią intensywnie rozwijającej się dużej grupy, posiadającej swoje oddziały w całych Niemczech. Klienci ze wszystkich branż powierzają nam swoje nieruchomości i oczekują zadbanego otoczenia, pewnych procedur i możliwości efektywnej eksploatacji swoich pomieszczeń. Firma jest zawsze otwarta na zaangażowanych i odpowiedzialnych pracowników, potrafiących realizować nadchodzące wyzwania.

Do naszej berlińskiej spółki poszukujemy od zaraz pracowników na stanowisko

Wymagania

Obowiązki

  • Pielęgnacja terenów zielonych (np. koszenie trawników, usuwanie liści, obsadzanie, nawadnianie, nawożenie, itp.)
  • Obsługa maszyn i urządzeń

Nasze oczekiwania

  • Wykształcenie w zakresie ogrodnictwa i pielęgnacji zieleni miejskiej lub doświadczenie zawodowe w tym obszarze
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole i elestyczność w zakresie czasu i charakteru pracy
  • Satysfakcja z pracy z przyrodą na wolnym powietrzu
  • Prawo jazdy klasy B lub wyższej będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • Umowę o pracę na pełny etat zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy). Łączy się z tym dostęp do niemieckiej służby zdrowia oraz szereg przywilejów socjalnych, np. możliwość uzyskania niemieckiej emerytury po określonym czasie pracy, dodatek na dziecko po spełnieniu warunków, itp.
  • Interesujące wyzwania w pracy
  • Staranne przyuczenie do nowych zadań
  • Przyjemną atmosferę w pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Mile widziane Panie oraz Panowie

Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni do Berlina na rozmowę kwalifikacyjną (zapewnione wsparcie w j. polskim). Koszty dojazdu zostaną  pokryte przez  pracodawcę.

Prezentacja firmy

Firma Doradztwa Personalnego

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy