Pracownik zabudowy i utrzymania terenów zielonych

InterKadra Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra Sp z o.o. InterKadra (KRAZ 3372) to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujmy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

PRACOWNIK ZABUDOWY I UTRZYMANIA TERENÓW ZIELONYCH

Miejsce pracy: Francja- Miluza

Nr ref: PZM/0319/FR

OBOWIĄZKI

  • prace murarskie związane z zabudową terenów zielonych
  • układanie kostki brukowej
  • układanie posadzki z płyt
  • murowanie schodów
  • praca przy użyciu kosiarki, kosy spalinowej, piły spalinowej

WYMAGANIA

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy
  • znajomość języka francuskiego
  • dokładność, staranność
  • motywacja do pracy
  • gotowość do pracy

OFERUJEMY

  • umowę o pracę tymczasową
  • darmowe zakwaterowanie
  • samochód służbowy
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

KONTAKT

Pytania prosimy kierować pod numerem tel. 666826905

To właśnie Ciebie szukamy!

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś/ łaś? Zachęcamy do zapoznania się z Naszą stroną internetową www.interkadra.pl lub do odwiedzenia Nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna