PRACOWNIK Z UKRAINY DO HOLANDII: HYDRAULIK, ELEKTRYK, MONTER RUR, MONTER KONSTRUKCJI METALOWYCH

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w Holandii. Umowa o pracę z holenderską agencją pracy, która specjalizuje się w kilku zawodach. Możliwość stałej pracy lub tak długo jak obydwie strony są zadowolone ze współpracy. Miejsce pracy: generalnie w Limburgii, od Eindhoven w dół do Maastricht.

Poszukujemy: HYDRAULIKÓW, ELEKTRYKÓW, MONTERÓW KONSTRUKCJI METALOWYCH, MONTERÓW RUROCIĄGÓW NA OBIEKT LUB NA PREFABRYKACJI.

OPIS STANOWISKA PRACY:
Hydraulicy i Elektrycy wykonują prace na domkach jednorodzinnych lub obiektach użyteczności publicznej: szpital, szkoła, budynki administracji …

Monterzy konstrukcji metalowych, monterzy rurociągów wykonują pracę na obiekcie lub na warsztacie.

Warunki finansowe do negocjacji w zależności od umiejętności i doświadczenia w zawodzie.
40 godzin tygodniowo + możliwe nadgodziny
wypłaty tygodniowe
Darmowe mieszkanie z internetem: umeblowany pokój jednoosobowy, łazienka i kuchnia współdzielona ( 2-3 pracowników )
Kilometrówka: zgodnie z prawem holenderskim: jeśli odległość od miejsca zamieszkania do miejsca pracy jest większa niż 10 km w jedną stronę to przysługuje zwrot za każdy kilometr po stawce 0,19 Euro.

Wymagania

Udokumentowane doświadczenie pracy w zawodzie.
Komunikatywny poziom języka angielskiego lub niemieckiego.
Certyfikat VCA lub SCC ( jest to certyfikat BHP ) dużym plusem.
Numer SOFi / BSN ( holenderski numer podatkowo-ubezpieczeniowy ; jeśli kandydat nie ma to można to wyrobić bezpłatnie w urzędzie w Holandii ).
Dużym plusem prawo jazdy i własny samochód, którym kandydat może jeździć do pracy.

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Tak długo jak pracodawca i pracownik są zadowoleni.
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna