Pracownik z j. węgierskim

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:
• Budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
• Współpraca z polskimi i zagranicznymi Dostawcami
• Zarządzanie i rozwój portfela produktowego firmy
• Realizacja procesów zakupów i tworzenie dokumentacji zakupowej,
• Zapewnienie terminowości dostaw.

Wymagania:
• Doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą lub zakupem,
• Bardzo dobra znajomość języka węgierskiego - warunek konieczny,
• Bardzo dobra organizacja pracy
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozpoznawania potrzeb klientów
• Odpowiedzialność, dynamiczność, samodzielność,
• Chęć ciągłego rozwoju oraz poszerzania wiedzy technicznej,
• Dyspozycyjność,
• Prawo jazdy kat. B,
• Preferowana znajomość rynku motoryzacyjnego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja uzależniona od osiąganych wyników,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy,
• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zgranym zespole.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: rekrutacja@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA