Pracownik wypożyczalni samochodów (m/k)

Trenkwalder

Legnica, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Obowiązki:
  • odbiór i dostarczanie samochodów do klientów oraz do innych oddziałów firmy,
  • transport samochodów do/z serwisów na terenie Legnicy i okolic,
  • prace pomocnicze w administracji flotą samochodową,
  • przygotowywanie samochodów do wynajmu.

Wymagania:
  • czynne prawo jazdy kat. B (ważne minimum rok),
  • dyspozycyjność przynajmniej 4 dni w tygodniu po 8 godzin, pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą lub minimum 30 godzin w tygodniu - 3 dni po 10 godzin pracy,
  • dyspozycyjność do pracy przynajmniej dwa dni weekendowe w miesiącu,
  • możliwość podjęcia 6 dyżurów nocnych w miesiącu,
  • znajomość podstawowej obsługi samochodu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa-zlecenie),
  • atrakcyjne zarobki (przeciętnie 2000 - 3000 zł netto/miesięcznie, zależnie od liczby kursów w miesiącu),
  • szkolenie wprowadzające,
  • ciekawą pracę w miłej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju w branży motoryzacyjnej oraz w obsłudze klienta.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy