Pracownik wymiany opon samochodowych

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca polega na wymianie opon z zimowych na letnie, sprawdzaniu opon pod względem dalszego użytkowania, wywarzaniu opon, wymianie felg. Również inne prace w zależności od zapotrzebowania Pracodawcy.
Start pracy w marcu.

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie €10,66/h- bez stawek wiekowych!
• wypłata co tydzień
• zakwaterowanie na czas zatrudnienia
• ubezpieczenie zdrowotne
• praca w godzinach otwarcia zakładu pracy
• możliwość nadgodzin
• 2 dniowe płatne szkolenie zakończone otrzymaniem certyfikatu
• legalną pracę u sprawdzonego klienta
• pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• dojazd do pracy na terenie Holandii: na koszt pracodawcy

Wymagania

• prawo jazdy kat. B - konieczne!
• komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• CV aktualne

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie