Pracownik wykwalifikowany ds. montażu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Numer ref. PWM/035/MGR

Zadania:

  • Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
  • Współudział w doskonaleniu procedur
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Montaż podzespołów samochodów ciężarowych

Oferujemy:

  • Pracę w Niepołomicach w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz z możliwością związania się z firmą na stałe
  • Pracę 2-zmianową ( 06:00 - 14:15; 14:00 – 22:15)
  • Zatrudnienie od 01. 07. 2017 r
  • Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Możliwość korzystania z siłowni oraz boiska do gry w piłkę siatkową
  • Uczestnictwo w firmowych piknikach rodzinnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia na suwnice (UDT)
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials